Laipnu lūdzam Jelgavas pilsētas slimnīcas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas pilsētas slimnīcas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Aicinām darbam komandā mūsu slimnīcā! Noskaties video!

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs iesakām izmantot mūsu e-Pieteikuma formu. Pieteikties pie speciālista var arī zvanot uz mūsu ambulatoro reģistratūru pa tālr. +371 63030364.

Informācija par pacientu iemaksām par diagnostiskajiem izmeklējumiem ambulatori un dienas stacionārā kā arī par iestāšanās dienas stacionārā ir pieejama šeit.
Informācija par pacientu iemaksām un iestāšanās slimnīcā ir pieejama šeit.

Informāciju donoriem var izlasīt Valsts Donoru Centra mājaslapā.
Asins var ziedot Slimnīcas C. korpusa 3. stāvā, Asins sagatavošanas nodaļā.

Topošām māmiņām ir jāņem līdzi “Dzemdību soma“.

Reģionālā daudzprofilu slimnīca

Izmantojiet Jelgavas pilsētas slimnīcas pakalpojumus un Jūs pārliecināsities, ka mums patiesi rūp Jūsu veselības stāvoklis.

Profesionāļi ar lielu pieredzi

Spējam nodrošināt palīdzību dažādas sarežģītības gadījumos, jo mūsu komandu veido zinoši, pieredzes bagāti speciālisti.

Jaunākais medicīniskais aprīkojums

Mūsu speciālistu rīcībā ir mūsdienīgas diagnostikas un ārstniecības iekārtas.

Uzņemšanas nodaļa strādā 24/7

JPS

Apdrošinātāji

Jelgavas pilsētas slimnīca sadarbojas ar apdrošināšanas sabiedrībām:

JPS
Click to listen highlighted text!